• Darčekový balík
    Darčekový balík
    tradičné údeniny nielen pre hlavu rodiny,
    obchodného partnera, kolegu, kamaráta či brata

Tradičné údeniny od Knižku

Bohužiaľ, už vám nestihneme doručiť balík do VEĽKEJ NOCI. Posledné objednávky sme odoslali v utorok 26.3.2024. Naše výrobky si budete môcť opäť kúpiť cez eshop od 2.4.2024. Prajeme vám tradične chutnú Veľkú noc!

Darčekový balík

49,00 €
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Telgártska sušená klobása

17,70 €/kg
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Egerská sušená klobása

18,70 €/kg
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Jelenia sušená klobása

19,30 €/kg
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Žitavská sušená klobása

17,70 €/kg
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Oravská sušená slanina

18,50 €/kg
g
Pečať 100% podiel mäsa

Kriváň sušená saláma

22,20 €/kg
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Furkotská sušená klobása

21,90 €/kg
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Dunaj sušená saláma

18,90 €/kg
ks
Pečať 100% podiel mäsa

Sezónne produkty

Počas jesenného a zimného obdobia vám ponúkame aj naše sezónne produkty. Od apríla, kvôli vyšším teplotám, už nemôžeme zaručiť ich bezpečné doručenie. Celoročne ich však nájdete aj v našich kamenných predajniach.

Naplňte svoj balík voňavými údeninami

icon
01
Vyberte si produkty

Z našej ponuky si vyberte to, na čo máte chuť. Váš balík môžete naplniť od 3 kg do 10 kg. Kombinujte podľa vlastnej vôle.

icon
02
Pripravíme voňavý balík

Podľa toho, čo si vyberiete, vyskladáme vám balík z čerstvých produktov, ktorý starostlivo zabalíme. O presnej cene a váhe jednotlivých produktov, ktoré vám zabalíme, vás budeme informovať e-mailom tesne pred odoslaním.

Ako to funguje?

Podľa toho, čo si vyberiete, nachystáme vám balík z čerstvých produktov, ktorý starostlivo zabalíme a doručíme až k vám. Nemusíte sa báť, počas doručenia sú vaše údeninky v bezpečí. Spôsob údenia, ktorý používame, zaručuje zachovanie čerstvosti a kvality po dlhú dobu.

Naše výrobky sa môžu skladovať pri izbovej teplote, preto ich môžeme bezpečne poslať kuriérom až k vám domov. Ibaže by dopravca neodolal vôni z balíka…

Nakoľko nevieme určiť presnú váhu na gramy už pri objednávke, platba bude realizovaná výhradne na dobierku pri doručení. Môže sa stať, že váha jednotlivých druhov produktov bude mierne kolísať.

Údeniny spod Tatier
icon
03
Poštovné

Bezpečné doručenie vášho balíka zabezpečí ReMax Courier Service. A navyše, vaše produkty vákuovo zabalíme úplne zadarmo.

icon
04
Doručíme vám voňavý balík

Balíky doručíme výhradne len na dobierku až k vám domov do 24 hodín* od objednania a vy si rozbalíte svoje chutné a voňavé dobroty, ktoré môžete hneď aj zjesť.

*Doručenie do 24 hodín platí v prípade, že objednávku odošlete do 10.00 pondelok až štvrtok. Objednávky prijaté po 10.00 budú doručené až ďalší deň. Neplatí pre víkend a piatok.

Tradičné údeniny spod Tatier